Сучасне обладнання для волого-теплової обробки (СОТ)

Волого теплова обробка

Волого-теплова обробка деталей на етапі виробництва - невід'ємний процес пошиття, завдяки якому досягається висока якість та необхідна посадка одягу. При цьому волого-теплової обробки швейні вироби також піддаються при остаточному оздобленні, що надає їм гарного товарного вигляду. На виробництві з цим завданням справляється цех волого-теплової обробки, укомплектований прасними столами, парогенераторами з відпарювачами, пресами та паровими манекенами.

Устаткування для волого теплової обробки

Якість волого-теплової обробки швейного виробу безпосередньо залежить від правильного підбору режимів до матеріалу, що обробляється: температури нагріву, ступеня зволоження матеріалу парою, тиску і тривалості впливу. Всі ці нюанси повинен знати та враховувати досвідчений майстер. У масштабах виробництва, міжопераційна та фінішна обробка виробів виконується за допомогою прасувальних пресів та пароманекенів. Це сучасне обладнання індивідуально адаптується та комплектується до будь-яких потреб виробництва. А завдяки інтерактивному, інтуїтивно зрозумілому управлінню на цифровому дисплеї, де відображено всі функції та параметри СОТ, кожен процес перебуває під контролем.

Компанія Sewing Equipment Center співпрацює з провідними виробниками промислового швейного обладнання, у тому числі й у СОТ. Ми поставляємо нашим клієнтам високоякісне обладнання для волого-теплової обробки від німецького виробника Indupress, офіційними представниками якого є.

У нас Ви завжди можете замовити дублюючі преси и широкий асортимент товарів для СОТ:

  • промислові прасальні столи універсальні та спеціальні моделі з парогенератором та вакуумом;
  • прасувальна преса з унікальною формою для обробки чоловічих піджаків, жіночих жакетів та курток, сорочок та штанів, а також універсальні моделі та моделі для оздоблювальних робіт;
  • парогенератори промислові, вакуумні установки;
  • оздоблювальне обладнання;
  • пароманекени.

Кожна модель представленого обладнання відрізняється особливими формами та параметрами, що дозволяють з мінімальними додатковими рухами та максимальною швидкістю та зручністю зробити якісну обробку різноманітних елементів одягу. Рівномірний розподіл пари, вакууму та тиску спільно з надточними формами «подушок» дозволяє обробити навіть найдрібніші деталі.

Яке обладнання для СОТ купити?

Бажаєте оновити обладнання для волого-теплової обробки? Напишіть нам! Наші менеджери допоможуть підібрати необхідні моделі прасувальних столів та пресів від німецького виробника Indupress, виходячи з вимог Вашого виробництва.

Яке буває обладнання для СОТ?

У нас Ви можете замовити як прості промислові прасальні столи, так і спеціальні прасування преса з безліччю додаткових функцій.

Скільки коштує обладнання для волого теплової обробки?

Високоякісне обладнання СОТ швейних виробів від Indupress індивідуально адаптується та комплектується для потреб Вашого виробництва. Тому всі ціни на нього прораховуються індивідуально, виходячи з комплектації.

Де придбати обладнання СОТ?

Рекомендуємо купувати СОТ обладнання офіційних постачальників. Компанія Sewing Equipment Center - офіційний представник компанії Indupress в Україні та поставляємо обладнання безпосередньо від виробника.

Безшовні технології
UA RU