ᐉ САПР одягу | Програма для конструювання одягу

Програмне забезпечення

Цифровізація - необхідний крок на шляху розвитку будь-якої компанії у сфері легкої промисловості. Адже впровадження сучасних комп'ютерних програм для швейного виробництва дозволяє значно підвищити продуктивність підприємства шляхом автоматизації стандартних процесів та оптимізації витрат. При цьому цифрові зміни відбуваються на всіх етапах виробництва та реалізації одягу.

Компанія Sewing Equipment Center - офіційний представник провідного виробника програмного забезпечення для швейної промисловості. Assyst GmbH (Німеччина) в Україні. Наші технічні фахівці надають послуги з індивідуального підбору програмного забезпечення, доукомплектації, а також встановлення САПР Assyst на Вашому виробництві.

САПР для швейної промисловості. Комп'ютерне конструювання одягу

Використання сучасних систем автоматичного проектування (САПР) для створення лекал на швейному підприємстві скорочує час на конструювання та виробництво одягу без шкоди їх якості. З їхньою допомогою будуються точні та якісні лекала одягу, які легко перебудовуються при зміні розмірних ознак та властивостей матеріалу, а також формуються ефективні розкладки. Швейний САПР Assyst дозволяє комплексно автоматизувати процес конструювання та виробництва одягу на підприємстві завдяки своїй модульній системі:

  • CAD.Assyst - конструктор для побудови базових лекал з можливістю їх моделювання та технічного розмноження;
  • LAY.Assyst - Напівавтоматичний розкладник для ефективного формування розкладок;
  • Automarker - платформа для автоматичного створення розкладок;
  • Autocost - платформа для автоматичного прорахунку замовлень;
  • системи управління даними та виробництвом ERP BOS та PLM.

При цьому можливості САПР для конструювання одягу значно розширюються із застосуванням 3D технологій:

  • 3D Vidya — програмне забезпечення для 3D моделювання та візуалізації матеріалів, виробів та людей.

Програми для 3D моделювання у легкій промисловості

Впровадження 3D технологій та віртуальної реальності у виробничий процес дало потужний інструмент для програм проектування одягу – тривимірний візуалізатор швейних виробів. Це практично перевернуло поняття моделювання нових колекцій. Використовуючи 3D візуалізатор Vidya від Assyst на виробництві, можна створювати готові вироби повністю у віртуальному середовищі. А це означає, що для запуску нової моделі одягу у виробництво більше не потрібно відшивати пробний екземпляр і приміряти його на манекені або реальній людині. Все це можна зробити в електронному форматі, оцінивши якість крою та посадку на віртуальному манекені. При цьому 3D прототипи одягу можуть бути використані не тільки для внутрішньої документації, але і для презентації та продажу одягу. Це означає, що замовнику не потрібно більше чекати, поки виробник відішле нову колекцію. Рекламну кампанію в інтернеті можна запускати з моменту створення реалістичної цифрової моделі одягу.

Тривимірні сканери тіла людини

Отримати максимально точні дані вимірювань тіла свого клієнта та досягти ідеальної посадки можна за допомогою тривимірних сканерів тіла. Сучасне високоточне обладнання для збору інформації автоматично визначає понад 150 розмірних ознак за лічені секунди. Отримані в такий спосіб дані використовуються конструювання одягу. А на основі вимірювань створюються 3D прототипи людини (сканати), які можна застосовувати для віртуальної примірки та підгонки в 3D візуалізаторі Vidya.

Програми для керування швейним виробництвом

Компанія Assyst GmbH пропонує своїм клієнтам комплекс рішень для автоматизації робочого процесу, що дозволяє здійснити ефективне планування та управління виробництвом з можливістю відстеження продукту від розробки готового виробу.

Сучасні автоматизовані системи управління підприємством створюють повністю налагоджений регульований виробничий процес, що дозволяє значно скоротити час виготовлення швейного виробу. Це можливо завдяки повному супроводу та автоматизації всіх етапів виробничого циклу: від процесу бізнес-планування та закупівель до просування та роботи із замовниками.

Волого теплова обробка
UA RU