Промислове швейне встаткування | Промислові швейні машини

Промислове швейне обладнання

Успіх швейного бізнесу безпосередньо залежить від комплектації та оснащення виробничого цеху. Тому щоб не помилитися з вибором, ми рекомендуємо звернутися до досвідчених фахівців. Компанія Sewing Equipment Center на ринку легкої промисловості з 2001 року. Ми пропонуємо величезний вибір промислового обладнання для швейного виробництва від провідних світових виробників: Yamato, Brother, Garudan, AMF Reece, Mitsubishi, Richpeace та ін.

Пропоноване нами сучасне швейне обладнання значно спрощує виготовлення якісної, складної у виробництві продукції. При цьому воно чудово себе зарекомендувало на надрозтяжних та складних полотнах, а також безпроблемно справляються з різними типами та товщинами тканини. Промислові автомати мають просте та зрозуміле програмування і не потребує додаткового переналаштування.

Класифікація обладнання для швейного цеху

Промислове швейне обладнання умовно можна розділити на універсальні моделі (використовуються в пошитті всіх видів трикотажного та текстильного одягу незалежно від ніші):

  • пряморядні машини - швейне обладнання човникового стібка для сточування деталей. Залежно від специфіки роботи бувають легких, середніх чи важких матеріалів;
  • оверлоки - Професійне швейне обладнання для обробки зрізів виробів.

І спеціальні (вузькоспеціалізоване, використовується у виробництві конкретного виду одягу: верхнього одягу, сорочок, спортивного одягу тощо):

  • петельні машини - обладнання для формування петель на сорочках, піджаках та верхньому одязі;
  • гудзичні автомати - Машини для автоматичного пришивання гудзиків;
  • плоскошовні (розпошивальні) машини - Промислове обладнання ланцюгового стібка для обробки трикотажних виробів еластичним швом;
  • флетлоки - обладнання для виробництва виробів з еластичних та наделастичних матеріалів;
  • заклепувальне обладнання - використовуються у виробництві спецодягу, джинсових виробів тощо;
  • промисловий зиг-заг - Машини для виконання зигзаг-рядка. Найчастіше використовується у виробництві жіночої білизни та купальників;
  • вишивальне та стегальне обладнання.

Використання високотехнологічного промислового швейного обладнання з виробництва автоматизує процес пошиття виробу, спрощує технологічний процес виробництва, і навіть сприяє прискоренню виробничих процесів. Наші технічні фахівці підберуть та порекомендують відповідне обладнання для швейного виробництва, майстерні або ательє, враховуючи всі особливості Вашого бізнесу.

РОЗКРОЙНЕ ОБЛАДНАННЯ
UA RU