ᐉ Обладнання для виробництва одягу

Виробництво текстильного одягу

Як і будь-яке виробництво, пошиття одягу у промислових масштабах потребує певних капіталовкладень та розуміння специфіки бізнесу.

Від правильного вибору швейного устаткування може залежати успіх майбутнього підприємства. Тому, щоб не помилитися з вибором, необхідно звернутися до досвідчених фахівців. Компанія Sewing Equipment Center пропонує величезний вибір промислового обладнання для виробництва одягу від перевірених світових виробників: Yamato, Brother, Garudan, Indupress, AMF Reece, H&H, Mitsubishi, PFAFF Industrial. Richpeace та ін. Наші технічні фахівці підберуть та порекомендують відповідне Вам швейне обладнання для пошиття одягу, враховуючи всі вимоги та особливості Вашого виробництва.

Автоматизоване обладнання, представлене на нашому сайті, здатне значно збільшити ефективність та підвищити продуктивність швейного виробництва. А застосування сучасних рішень та інноваційних розробок у своєму виробництві дозволять Вам бути на крок попереду своїх конкурентів.

Необхідне обладнання для швейного виробництва

Для успішної реалізації виробничих завдань на сучасному швейному виробництві, що спеціалізується на пошитті одягу, використовується:

  • Розкрійне обладнання. Висока якість крою – невід'ємна частина виробництва якісної продукції. Сучасні розкрійні комплекси дозволяють автоматизувати цей процес, виводячи якість крою на новий рівень. При цьому витрати матеріалів значно скорочуються.
  • Промислове швейне обладнання. Більшість сучасного промислового швейного обладнання має вузьку спрямованість, тому вибір та придбання необхідного обладнання безпосередньо залежить від спеціалізації майбутнього швейного виробництва (пошиття спецодягу, спідньої білизни, дитячого, верхнього одягу тощо). Вже виходячи з специфіки та вимог підприємства проводиться повна комплектація або доукомплектація швейного виробництва. Щоб не помилитися з вибором, варто звернутися до досвідчених фахівців.
  • Устаткування для волого-теплової обробки. Якісний процес волого-теплової обробки деталей на етапі виробництва - запорука високої якості та ідеальної посадки виробу. Тому своїм клієнтам ми пропонуємо тільки високоякісне обладнання від німецького виробника Indupress: прасування столи, парогенератори, прасування-преса, пароманекени і т.д.
  • Дублююча преса. Автоматичного обладнання для опресування клейової тканини на деталях виробів.

Крім того, для підвищення ефективності та продуктивності сучасного швейного підприємства може бути задіяно програмне забезпечення для конструювання та автоматизації систем управління виробництвом; а також ультрасучасні сканери людського тіла.

Не знаєте, з чого почати? Напишіть нам!

Наші висококваліфіковані фахівці допоможуть Вам вибрати сучасне обладнання для пошиття одягу, що оптимально підходить для Вашого виробництва. Замовити без особливих витрат часу можна прямо на нашому сайті.

UA RU