ᐉ Обладнання для виготовлення та пошиття м'яких меблів

Устаткування для виробництва м'яких меблів

Виробництво м'яких меблів тривалий та трудомісткий процес, що складається з кількох виробничих етапів. Завершальним та найважливішим є робота з оздоблювальними матеріалами. Саме від нього буде залежати остаточний вид виробу, адже чохли та оббивна тканина покривають всю поверхню виробу.

Яке обладнання для виготовлення м'яких меблів вибрати?

Щоб виробництво м'яких меблів приносило стабільний прибуток, необхідно придбати надійне обладнання.

Розкрійне обладнання

Для ефективної роботи швейного цеху у виробництві задіяні автоматичні розкрійні комплекси. Великий вибір легкозмінних інструментів на одношаровому комплексі Premiumcut від Bullmer GmbH дозволяє використовувати дане обладнання при розкрої важких та надважких матеріалів, таких як меблеві тканини, шкіра, брезент, велюр, картон, шкірозамінники та інші матеріали. Висока точність крою та продуктивність дозволяє значно скоротити витрати на матеріал та заощадити робочий час.

Швейне обладнання для виробництва м'яких меблів

Підбір швейного обладнання — відповідальний процес, адже для цього не підійдуть універсальні швейні машини. Для ефективного пошиття чохлів та оббивки для м'яких меблів використовується швейне обладнання для роботи з важкими та понад важкими матеріалами. Воно має посилену конструкцію та особливу комплектацію:

  • унісонний просування для легкого прошивання матеріалів будь-якої товщини;
  • човник збільшеного розміру для роботи з об'ємними нитками чи нитками великих номерів;
  • збільшений діапазон підйому лапки для роботи з високими пакетами.

Крім цього, сучасні моделі мають вбудоване програмне управління, що дозволяє регулювати натяг нитки та довжину стібка, а також задавати будь-які параметри декоративних швів.

У виготовленні чохлів, оббивки, м'яких деталей, а також виробництва матраців, диванних подушок, крісел та інших м'яких меблів використовуються складні рядки, іноді у важкодоступних місцях. Тому швейний цех має бути додатково оснащений спеціальними промисловими машинами човникового стібка:

  • моделі з колонковою платформою- Для роботи у важкодоступних місцях;
  • швейні машини з циліндричною платформою - для зшивання циліндричних деталей;
  • промислові машини з подовженим верхнім рукавом для комфортної роботи з об'ємними та великими за розміром деталями.

Стегальні машини для пошиття меблів

Створити унікальний дизайн або надати ексклюзивності м'яким меблям можна за допомогою стібки та декоративних візерунків. Виконати стібку на матрацах та меблевих чохлах великих розмірів можна за допомогою автоматичного стегального обладнання. Такий декор не лише надає гарного вигляду готовому виробу, але й захищає тканину від розтягувань під час експлуатації.

Як і швейні машини для важких матеріалів, стегальні автомати мають збільшений човник, а завдяки великій базі даних на 99 готових візерунків відбувається швидке створення дизайну. Крім цього, за допомогою сенсорного екрана задаються всі параметри стібки, а також проводитися простий контроль за виконанням процесу.

Не знаєте, з чого почати? Напишіть нам!

Наші висококваліфіковані спеціалісти допоможуть Вам обрати сучасне обладнання, що оптимально підходить для Вашого виробництва. для виробництва м'яких меблів від провідних виробників.

UA RU