Устаткування для пошиття постільної білизни, ковдр

Домашній текстиль

Сучасна фабрика, що спеціалізується на пошитті домашнього текстилю, повинна бути оснащена високоякісним обладнанням. Від цього залежить не тільки якість майбутнього виробу та час витрачений на його пошиття, а й ефективна робота швейного підприємства.

Устаткування для пошиття постільної білизни

На відміну від шиття постільної білизни вдома, яка потребує наявності лише однієї швейної машинки, пошиття домашнього текстилю у промислових обсягах потребує спеціального оснащення. Як правило, у такому виробничому процесі задіяні:

  • Розкрійне обладнання та столи. Для автоматизації процесу розкрою на швейному виробництві використовують розкрійні комплекси. Сучасні моделі здатні автоматично виявляти дефекти і плями на матеріалі, що настилається, що скорочує ризик виникнення шлюбу при виробництві домашнього текстилю.
  • Промислові швейні машини. Технологія пошиття домашнього текстилю є досить простою. Для її реалізації необхідна наявність промислової прямострочної машини із встановленим пристроєм підгинання. Сучасні моделі мають вбудований серводвигун та автоматичні функції закріплення/обрізання нитки. А за допомогою сенсорного екрана можна задавати всі параметри рядка. Для складання деталей також можна використовувати промисловий оверлок з одночасним сточуванням та обробкою краю матеріалу. Для пришивання гудзиків на клапани підковдр і наволочок використовується спеціальне швейне обладнання - гудзичні та петельні машини. Якщо ж замість ґудзиків використовуватимуться застібка-блискавка, наявність цього обладнання не потрібно.
  • Стегальне обладнання. Для пошиття ковдр додатково використовується стегальне обладнання. Виконання такої стібки дозволяє закріпити зовнішній матеріал із наповнювачем та додатково захистити тканину від розтягувань під час експлуатації.
  • Устаткування для СОТ. Прасувальні преса, столи, праски та парогенератори використовуються для міжопіраційної та кінцевої волого-теплової обробки виробів.
  • Додаткові інструменти та комплектуючі: ножиці, голки, шпильки, крейда, пристрої малої механізації та ін.
  • Програмне забезпечення. Для підвищення ефективності та продуктивності сучасного швейного підприємства з виробництва домашнього текстилю може бути задіяне програмне забезпечення для автоматизації систем управління виробництвом, зокрема програми для автоматичного формування ефективних розкладок.

Яке обладнання для виробництва домашнього текстилю купити?

Компанія Sewing Equipment Center співпрацює з провідними виробниками обладнання та комплектуючих для легкої промисловості. У тому числі для виробництва домашнього текстилю. На нашому сайті представлений великий вибір сучасного, автоматичного обладнання до виконання будь-яких виробничих операцій на швейному підприємстві. Наші висококваліфіковані фахівці допоможуть підібрати сучасне обладнання для пошиття постільної білизни, що оптимально підходить для Вашого виробництва.

UA RU