ᐉ Промислове швейне обладнання для пошиття трикотажу

Швейне обладнання для трикотажу

Трикотажне виробництво — досить потрібна ніша в легкій промисловості, адже трикотаж оточує нас усюди. Дитячий одяг, спідня білизна, домашній текстиль, спортивний та повсякденний домашній одяг – все це зроблено з трикотажного полотна.

Промислові швейні машини для трикотажу

Завдяки особливому переплетенню ниток у своїй структурі, трикотаж має високу еластичність, що робить вироби з нього максимально практичними та комфортними. Але в той же час здатність трикотажу розтягуватися в різні боки, вимагає спеціального підходу для пошиття виробів з нього. сполучні шви повинні розтягуватися разом із матеріалом, не деформуючи його. Такі властивості мають рядки ланцюгового стібка.

Тому на виробництві використовується спеціальне обладнання для пошиття трикотажу:

  • промислові оверлоки - Найпопулярніші професійні швейні машини для обробки трикотажу. Залежно від кількості ниток оверлоки можуть виконувати помітний (3-х нитковий оверлок) або сточувально-помітний (4-, 5-, 6-ти нитковий оверлок) еластичний шов, що дозволяє за одну операцію з'єднати деталі трикотажного виробу та обмітати краї від обсипання . Використовується для обробки трикотажу;
  • плоскошовні машини (розпошивальні) - Трикотажні швейні машини для зшивання тканин внахлест та декоративної обробки. Бувають із плоскою та циліндричною платформою та використовуються для виконання вузьких завдань — пришивання гумки, вточування коміра, зшивання рукавів тощо;
  • флетлоки - Обладнання для з'єднання деталей крою плоским еластичним швом встик. Такий шов виходить дуже міцним, м'яким та не відчувається на тілі. Використовується для виробництва високоякісного спортивного одягу, купальників та спідньої білизни.

Yamato - лідер у виробництві швейного обладнання для трикотажу

Визнаним лідером у виробництві швейного обладнання для трикотажу є японська компанія Yamato. З моменту свого заснування в 1927 році Yamato більше 90 років робить свій внесок у прагнення швейної промисловості до досягнення чудової якості, продуктивності та прибутковості. Зробивши технологічний прорив — розробивши в 1946 перший японський трикотажний оверлок, — компанія і сьогодні має десятки запатентованих розробок у сфері поліпшення якості обробки трикотажу. Завдяки тісній співпраці з провідними виробниками одягу по всьому світу компанія впровадила довгий список інновацій, встановивши стандарти для сучасного виробництва трикотажних виробів.

Компанія Sewing Equipment Center - офіційний представник японського виробника Yamato на території України та країн СНД. Ми задовольнимо всі Ваші потреби у високоякісному обладнанні для трикотажу, а наші фахівці допоможуть підібрати відповідні моделі, враховуючи всі Ваші побажання та особливості виробництва.

UA RU