ᐉ Sewing Equipment Center | Про компанію

про компанію

Компанія на ринку легкої промисловості із 2001 року. За дев'ятнадцять років успішної роботи наша компанія виявила себе професійним партнером, якому можна довіряти.

Sewing Equipment Center

Ми приділяємо велику увагу технологіям та інноваціям на ринку легкої промисловості, постійно відстежуючи та впроваджуючи нові розробки у цій галузі.

Фахівці нашої компанії проходять
постійне навчання у спеціальних центрах навчання провідних виробників обладнання, що підтверджує безліч сертифікатів.

Ми вважаємо, що впровадження сучасних технологій та модернізація швейного виробництва відкриває нові можливості для виробника, створюючи значні конкурентні переваги. І ті компанії, які ще не використовують цифрові рішення на своєму виробництві, вже сьогодні ризикують поступитися провідними позиціями в галузі.

наші фахівці

"Моє завдання впровадити нову fashion-філософію. І як будь-яка інша ідея, вона має бути реалізована якісно та з підвищеною увагою до клієнта. Наша команда щодня працює над цим втіленням"

Олександр Скоробогатий

генеральний директор

"З професійним досвідом приходить розуміння того, що мало курирувати роботу підприємства. Треба керуватися принципом, що добрий керівник повинен вміти підмінити свого співробітника на будь-якому етапі технічного процесу збирання чи ремонту обладнання"

Дмитро Щеголюватих

заступник генерального директора, керівник технічного департаменту

"Реалізація плану продажу, надання якісних послуг, контроль над роботою всієї команди - мій спектр відповідальності на стільки великий, що іноді мені здається, що мій мозок перетворюється на великий системний диск"

Олег Скоробогатий

директор з продажів

"Fashion is my profession" - зазвичай я так відповідаю на запитання: "Чим Ви займаєтеся на роботі?". Пам'ятаєте в дитинстві були конструктори з одягом для ляльок? Різні моделі одягу можна було вирізати і кріпити на моделі. Ось приблизно з того часу і пішло моє становлення як професіонала"

Ірина Даус

керівник департаменту САПР, тренінг-менеджер

"Чим займається мій департамент? Ми відповідаємо за напрями, пов'язані з інтернет просуванням, рекламою, PR, контентом та іншими інструментами комунікації. Застосовуючи свої навички та знання, ми створюємо та підтримуємо інформаційне поле, а також позитивний імідж навколо нашої компанії"

Наталія Копилєва

керівник департаменту інтернет-маркетингу

"Мою роботу можна охарактеризувати як "вихід із зони комфорту 24/7". Але чим вище поставлена ​​планка, тим більше драйв від подолання висоти"

Антоніна Коляда

керівник департаменту продажу комплектуючих та витратних матеріалів

"Можна по-різному описати функціональні обов'язки помічника керівника. Головна мета моєї роботи: щоб мій керівник був упевнений, що навіть за його відсутності, механізм працює так само злагоджено, як і за нього"

Ольга Кіструль

помічник генерального директора

"Коли я йшла працювати в компанію у сфері швейного бізнесу, я уявляла собі фрагменти фільму "Диявол носить PRADA", але насправді все виявилося набагато цікавішим"

Віталія Білошапка

помічник заступника генерального директора

"Просувати послугу, товар, особистість-легко, якщо твоя робота приносить тобі задоволення. Мій робочий день пролітає як годину, завдяки повному зануренню в поставлені завдання"

Олександра Кочегарова

менеджер інтернет-маркетингу

"Я не просто продаю голки або запчастини. Я допомагаю кільком тисячам клієнтів знайти потрібний пазл, щоб вони могли вибудувати свою ідеальну робочу картинку"

Аліна Овсяник

менеджер з продажу

"Твердження, що "клієнт завжди правий" - основний меседж моєї роботи. Комунікація з різними клієнтами надає мені впевненості, що я можу вирішити будь-яке питання незалежно від рівня складності".

Олена Собеніна

менеджер з продажу

"Я займаюся установкою, налагодженням, апробацією, запуском розкрійних комплексів, автоматизованих швейних машин та виробничих ліній. Для мене – це не просто взаємодія з технікою, це щоденна робота над самим собою та становлення як професіонала"

Євген Чучук

технічний фахівець

UA RU