ТОП важливих подій компанії Sewing Equipment Center

ТОП важливих подій компанії літа 2021

Опубліковано: 28 серпня, 2021

Літо добігає кінця, а колективу компанії Sewing Equipment Center є чим похвалитися за цей час і що занести в список «DONE».

ТОП важливих подій літа:

  1. Генеральний директор компанії Олександр Скоробогатий відвідав з робочим візитом новий офіс виробника SCHMETZ GmbH в Німеччині. У рамках підписання нових довгострокових договорів були проведені зустрічі з Managing director Ferd.Schmetz GmbH - Eugen Koch та іншими першими особами компанії.
  2. На виробництві нових клієнтів, нашими спеціалістами, запущено розкрійний цех. Встановлено та налаштовано: професійний автоматичний розкрійний комплекс Turbocut D 2501 CV; настилочний комплекс Compact E600 від виробника Bullmer GmbH (Німеччина).
  3. На підприємстві одного з українських лідерів нашої професійної сфери, проведено встановлення промислової лінії (понад 50 одиниць обладнання) для виробництва трикотажних виробів японського виробника Yamato. Лінія включає: оверлоки Yamato AZ8020SD / ABT20; флетлоки Yamato FD-62SD-12MS; спеціальні розпошивальні машини Yamato VGS3721 та Yamato СF 2303М.
  4. продано понад 152 тис. голок, запчастин та пристроїв малої механізації.
  5. Наші спеціалісти прагнуть нових знань. У Києво-Могилянській Бізнес Школі м. Києва пройшов інтенсивний практикум «Літня школа тотального маркетингу», де активно навчалася Наталія Копилєва – керівник нашого департаменту інтернет-маркетингу Завдяки набутим знанням та досвіду, у департаменті інтернет-маркетингу відбулося літнє перезавантаження інформаційної системи, розуміння ключових елементів та структури маркетингу загалом.
  6. Керівник департаменту продажів комплектуючих та витратних матеріалів Антоніна Коляда, відвідала 42 Міжнародну спеціалізовану виставку взуття, шкіргалантереї, хутра та комплектуючих «Leather and Shoes 2021/2» у м. Київ. Завдяки отриманій інформації та набутим новим партнерським зв'язкам, ми завжди відстежуємо та виділяємо першочергові тенденції у галузі.
  7. Міжнародний тренер по роботі з програмним забезпеченням Assyst Ірина Даус брала участь у двотижневому семінарі, присвяченому виходу нової версії програмних продуктів від компанії Assyst. Для всіх міжнародних тренерів було проведено 5 сесій, на яких відбулася презентація релізу з доповненнями програмного продукту 20.20.2 від Assyst.

А також ми провели:

  • 24 робочі наради, на яких було проаналізовано роботу підприємства, збудовано курс перспективного розвитку, вирішено щоденні та спрогнозовано довгострокові завдання;
  • навчальні семінари та вебінари для колективів швейних підприємств щодо роботи з новим встановленим обладнанням та ПЗ.

Попереду останні вихідні перед активною восени! Набираємось сил, ідей і йдемо далі!

Запуск нового розкрійного цеху

Установка промислової лінії для виробництва трикотажних виробів

UA RU