Відкриття комп'ютерної лабораторії Assyst у ЛНТУ

Відкриття комп'ютерної лабораторії Assyst у Луцькому НТУ

Опубліковано: 4 вересня, 2019

3 вересня на Машинобудівному факультеті Луцького національного технічного університету відбулось урочисте відкриття нової комп'ютерної лабораторії з ліцензійним програмним забезпеченням для розробки одягу. Це стало можливим завдяки укладеній раніше партнерській угоді про впровадження програмного забезпечення Assyst у навчальний цикл підготовки фахівців у сфері легкої промисловості між представниками Луцького НТУ та компанії Sewing Equipment Center.

Відкриття нової лабораторії було присвячено початку нового навчального року і послужило початком впровадження нової навчальної програми спеціальності «Технології легкої промисловості». Також нова лабораторія дозволить університету якісно та в ногу з часом готувати спеціалістів та інших суміжних спеціальностей, таких як «Дизайн». Сучасне ліцензійне забезпечення лабораторії стане чудовою базою для вивчення нових можливостей швейної галузі, де студенти Луцького НТУ зможуть набувати практичних навичок цифрової розробки одягу. Таким чином вже на етапі навчання, молоді фахівці зможуть поринути у промисловий процес подібний до того, як працюють провідні модні бренди одягу.

«У сучасному світі технології займають дуже важливу нішу, вони постійно розвиваються та вдосконалюються, тому нам – педагогам, так важливо стежити за ними та вивчати. Ми дуже вдячні нашим партнерам за те, що вони безоплатно надали нам у користування таку сучасну програму. Це хороша можливість показати нашим студентам новий бік швейної справи та зацікавити їх навчанням», – наголосив ректор Луцького НТУ Петро Савчук.

Презентоване компанією SEC програмне забезпечення (САПР Assyst) складається із трьох блоків:

  • розробка та конструювання моделі;
  • формування ефективних розкладок;
  • створення 3D-моделі швейного виробу.

У програмі можна розробляти 2D лекала, створити з них електронну версію швейного виробу, «зшиваючи» 2D лекала у віртуальному середовищі, та приміряти його 3D модель на віртуальному манекені (аватарі). Також за допомогою САПР Assyst, студенти зможуть прораховувати властивості матеріалів, передбачати можливі дефекти посадки та вивчати, як виріб поводитиметься при носінні, без попереднього відшивки фізичного екземпляра.

Відкриття комп'ютерної лабораторії Assyst у Луцькому НТУ

UA RU