ᐉ Промислові швейні машини для середніх та важких тканин

Швейне обладнання для автомобільної індустрії

Автомобільна індустрія тісно переплетена зі швейною промисловістю. Адже саме тут провадиться оббивка салонів, пошиття автомобільних чохлів, виробництво ременів безпеки, вантажних стяжних ременів та інших видів виробів, затребуваних у цій галузі. Виконання цих та інших завдань, пов'язаних із автомобільною промисловістю вимагає спеціального обладнання.

Промислове швейне обладнання для середніх та важких тканин

Розкрійне обладнання. Завдяки автоматизації процесу можна проводити крій складних великих та дрібних деталей за лічені секунди. Сучасні розкрійні комплекси дозволяють працювати з широким діапазоном матеріалів (як із рулонними, так і з листовими).

Промислове швейні машини. Для середніх та важких тканин, часто застосовних для виготовлення та перетяжки салонів автомобілів, використовується спеціалізовані швейні машини з потрійним механізмом для унісонної подачі матеріалу. Вони дозволяє правильно розподілити навантаження та забезпечити плавний рух матеріалу, завдяки чому рядок лягає рівномірними стібками без деформації тканини. Крім цього, вони мають:

  • човником збільшеного розміру;
  • додатковою лапкою з гребінцями для кращого транспортування матеріалу;
  • збільшеним діапазоном регулювання підйому лапки.

Сучасні моделі промислових швейних машин для важких тканин та шкіри чудово зарекомендувало себе на складних матеріалах і без проблем справляються з різними типами та товщинами шкіри, шкірозамінника, вінілу, флока та іншими матеріалами для обтяжки салонів без додаткового переналаштування. А завдяки цифровому управлінню легко задається ширина стібка та натяг нитки.

Вишивальне та стегальне обладнання. Надати ексклюзивності салону автомобіля можна завдяки створенню унікальних декоративних візерунків та орнаментів. Такі маніпуляції можна виконати за допомогою вишивально-стегального обладнання. Автоматичне стегальне обладнання, що використовується для перетяжки салонів автомобіля, має збільшений човник, що дозволяє скоротити витрати часу на заміну нитки. Крім цього, сучасні моделі мають велику базу даних на 99 вже створених візерунків, можливість створення та завантаження власних візерунків, а також простий контроль за процесом за допомогою сенсорного екрану.

Яке обладнання для перетяжки салону автомобіля купити?

Не знаєте, яке швейне обладнання купити? Напишіть нам! Ми співпрацюємо з провідними світовими виробниками швейного обладнання та надаємо комплексні рішення для швейного бізнесу на українському ринку. Наші технічні спеціалісти підберуть швейні машини для перетяжки салонів за вигідною ціною!

UA RU