Швейне обладнання для шкіри Машини для пошиття взуття, сумок

Швейне обладнання для виробництва взуття, сумок, шкіргалантереї

Устаткування для пошиття взуття

Взуттєве та шкіргалантерейне виробництво - прибутковий та надійний бізнес, успіх якого часто залежить від правильно підібраного якісного оснащення. Тому, перш ніж укомплектувати обладнанням взуттєву фабрику, необхідно визначитися, який сегмент продукції на ній відшиватиметься (дитяча, шкіряна, спортивна, чоловіча чи жіноча тощо). Від цього залежатиме вибір необхідних моделей, адже швейні машини для пошиття шкіри конструктивно відрізняються від обладнання для виробництва дитячого взуття з м'якого текстилю.

Для взуттєвого виробництва наша компанія пропонує наступне обладнання:

 • розкрійне обладнання;
 • промислові швейні машини для шкіри, текстилю;
 • обладнання для ультразвукового зварювання.

Для індивідуального виготовлення взуття можуть також застосовуватися універсальні 3D сканери стоп з автоматичним виміром. З їхньою допомогою проводиться високоточне зняття різних мірок стопи за лічені секунди. Крім цього, зібрані дані можна легко зберігати, аналізувати і повторно використовувати в майбутньому.

Яке швейне обладнання для виробництва взуття купити?

На відміну від швейних машин для трикотажу та текстилю, обладнання для пошиття шкіри та інших важких матеріалів мають:

 • посилену конструкцію, здатну витримати високі щоденні навантаження;
 • систему подвійного чи потрійного просування для легкого ковзання матеріалу без усунення шарів;
 • збільшений розмір човна для використання ниток великого розміру;
 • збільшений діапазон підйому притискної лапки для шиття товстих матеріалів.

Це допомагає у вирішенні головних завдань з пошиття сумок, взуття, гаманців, валіз та іншої шкіргалантереї.

Устаткування для шиття шкіри, важких матеріалів

Для пошиття виробів зі шкіри та інших цупких матеріалів ми рекомендуємо використовувати високоякісне обладнання чеського виробника Garudan. Перевірене часом швейне обладнання Garudan має високу продуктивність і надійність. Ми пропонуємо широкий асортимент промислових швейних машин для шкіри за вигідною ціною:

 1. Прямостібкові машини - Промислове обладнання для середніх, важких та надважких матеріалів. Використовується для виконання сполучних швів при пошитті сумок, взуття та шкіргалантереї.
 2. Машини з колонковою платформою - застосовуються для виконання складних швів у важкодоступних місцях під час пошиття верху взуття.
 3. Машини з циліндричною платформою для кругових та складних швів у виробництві взуття, сумок та футлярів.
 4. Промислові машини човникового стібка типу зигзаг - для виконання декоративних рядків на взутті, сумках, виробах зі шкіри та замші, а також інших важких матеріалах.
 5. Спеціалізовані оверлочні машини для пришивання устілок до верхньої частини взуття. Застосовується у виробництві взуття зі шкіри, спортивного текстильного, робочого захисного та дитячого взуття, а також для пошиття робочих рукавичок.
 6. Цифрові координатні машини - Унікальна розробка компанії для автоматизації пошиття верху взуття з використанням цифрових шаблонів.

Компанія Sewing Equipment Center – офіційний представник компанії Garudan в Україні. Для отримання професійної консультації щодо підбору необхідного обладнання для взуттєвого цеху — пишіть нам. Наші технічні спеціалісти допоможуть Вам не помилитись!

UA RU