ᐉ Комплектуючі для промислових швейних машин

Комплектуючі

Для запуску та підтримання працездатності будь-якого швейного виробництва недостатньо просто купити якісне швейне обладнання. Його потрібно обслуговувати та забезпечити всіма необхідними аксесуарами та комплектуючими.

Компанія Sewing Equipment Center надає своїм клієнтам не тільки промислове обладнання від провідних виробників у швейній галузі, а й високоякісні комплектуючі:

  • запчастини для промислових швейних машин та розкрійних комплексів. Високоякісні аналогові та оригінальні запчастини для розкрійного, вишивального, швейного обладнання та обладнання СОТ;
  • спеціальні лапки та пристосування для виконання складних операцій: окантувачі, рубильники, лапки для виконання збірок, пришивання блискавки, лапки, що крокують, і т.д.;
  • розкрійні ножиці та швейні аксесуари. Високоякісні аксесуари та розкрійні ножиці від перевірених постачальників;
  • голки для промислових швейних машин від німецького виробника Schmetz: голки для оверлоків, пряморядних, плоскошовних, кушнірських, вишивальних, петельних машин та іншого швейного обладнання;
  • спеціалізовані пристрої малої механізації для автоматизації швейних процесів: електронно-подавальні пристрої, пристрої протяжки і т.д.

Де придбати необхідні комплектуючі для швейного цеху?

Для безпроблемної та безперебійної роботи вашого виробництва рекомендуємо використовувати лише якісні комплектуючі та запчастини для обладнання від перевірених постачальників. Наша компанія вже багато років співпрацює з провідними виробниками промислового швейного обладнання, запчастин та аксесуарів та постачає всю продукцію безпосередньо від виробника.

Які бренди ми представляємо?

Крім оригінальних запчастин від виробників швейного та розкрійного обладнання Yamato, Brother, Durkopp Adler, Mitsubishi, Bullmer і т.д., ми співпрацюємо з компаніями Расинг и MAIER-UNITAS. Також є офіційним представником німецького виробника швейних голок Schmetz GmbH в Україні.

Промислове швейне обладнання
UA RU