Запуск розкрійного цеху на новому швейному виробництві

Запуск розкрійного цеху

Технічними фахівцями компанії Sewing Equipment Center закінчено встановлення та налагодження професійного автоматичного одношарового розкрійного комплексу bullmer PRENIUMCUT на новому швейному виробництві.

PREMIUMCUT - Універсальний високопродуктивний розкрійний комплекс, що включає всі ті переваги, якими відрізняється обладнання Bullmer - чудове інженерне рішення, надійність і універсальність у поєднанні з низькими експлуатаційними витратами. Машина здатна кроїти абсолютно різні матеріали, такі як картон, фанера, пластик, тканина та багато інших за допомогою простої заміни ріжучого інструменту. Це ідеальне рішення для автоматизації розкрою.

Діапазон застосування одношарової розкрійної машини PRENIUMCUT  - Текстильні виробництва, обробка технічних тканин та композитних матеріалів для автомобільної промисловості, літакобудування та аналогічних видів індустрії.

Оснащення виробництва сучасним високопродуктивним обладнанням дозволяє значно підвищити якість продукції та збільшити ефективність виробництва.

UA RU