Запуск нового виробництва з пошиття трикотажних виробів

Запуск нового виробництва

Технічними спеціалістами компанії Sewing Equipment Center закінчено монтаж обладнання на новому трикотажному виробництві.

Технічними спеціалістами компанії Sewing Equipment Center закінчено монтаж обладнання на новому трикотажному виробництві. У цеху встановлено повний технологічний потік із пошиття трикотажних виробів. З урахуванням специфіки підприємства, серед багатьох технологічних рішень було обрано обладнання компаній YAMATO, Brother та Highlead.

У процесі реалізації проекту на виробництві було встановлено машини Yamato (різноманітні оверлоки, розпошивальні, беєчні та машини типу «флет-лок»), спеціальні машини брат (електронні кріпильна, ґудзична та петельна) та різні універсальні пряморядні машини Highlead (одноголкові, двоголкові та зиг-заги).

Ключовим фактором при виборі обладнання для клієнта був упор на якість та високу продуктивність. Це завдання здатне вирішити лише високошвидкісне та високотехнологічне обладнання YAMATO. Жоден інший виробник не може запропонувати таку різноманітність технологічних нововведень. Тому основна частина обладнання виробництва – це швейні машини. японської фірми YAMATO.

Встановлена ​​спеціалізована пошивальна лінія на 200 робочих місць (з перспективою на розширення) має максимальну продуктивність. Запуск сучасного обладнання дозволить значно збільшити діапазон використовуваних тканин, сформувати широкий асортимент продукції та вийти на ринок із принципово новими, сучасними моделями одягу.

UA RU