Автоматизація роботи цеху СОТ костюмної групи - SEC

Автоматизація роботи цеху СОТ костюмної групи

Команді інженерів нашої компанії спокій може тільки снитися, що підтверджує активна, за своїм робочим завантаженням, осінь 2020 року.

В основі професійної філософії Sewing Equipment Center є пріоритетність виконання побажань клієнта та адекватна оцінка його потреб.

Тому, перш ніж встановлювати будь-яке обладнання, нашими технологами та аналітиками, проводиться моніторинг щодо з'ясування особливостей технічних процесів на підприємстві замовників. Надалі все обладнання, що надається нами, встановлюється з урахуванням усіх специфічних потреб конкретної фабрики.

Новим поставленим завданням від клієнтів (великої швейної фабрики України) стала автоматизація роботи цеху волого-теплової обробки костюмної групи.

Проаналізувавши робочі процеси фабрики, інженери компанії SEC надали наступне рішення: для автоматизації та підвищення виробничої ефективності вибрано та інстальовано обладнання, що надає інноваційні рішення для СОТ компанії Indupress (Німеччина).

Встановлена ​​на виробництві лінія включає:

  • промислові прасування преса зі спеціальними формами, які дозволяють з мінімальними додатковими рухами та максимальною швидкістю провести якісну обробку різних елементів одягу;
  • промислові міжопераційні прасувальні столи та парогенератори.

Компанія Sewing Equipment Center завжди максимально занурює співробітників швейних підприємств у технологічні особливості роботи обладнання, що встановлюється. Інженери компанії працюють у тандемі із залученими представниками компаній-виробників обладнання. На цей раз не став винятком, для проведення практичних занять для колективу фабрики, був запрошено співробітника компанії Indupress.

Слід зазначити, що компанія Indupress вже понад 40 років здійснює технічне оснащення фабрик у всьому світі та зарекомендувала себе як виробник професійного обладнання для міжопераційної та фінішної СОТ костюмно-пальтової групи виробів.

Співробітники Sewing Equipment Center пишаються тим, що причетні до процесу повішення якості виробництва швейної промисловості України.

Ми створюємо інноваційне майбутнє для швейної промисловості!

UA RU