ᐉ Машини для герметизації (проклеювання) швів

Безшовні технології

Безшовна технологія виробництва одягу - перспективний напрямок у легкій промисловості. Асортимент виробів, виготовлених з її допомогою, різноманітний: одяг для плавання, спорту та активного відпочинку, термобілизна, спідня та дитяча білизна, захисний медичний одяг, взуття, рукавички та ін. Такий одяг стає все більш популярним, завдяки своїм важливим перевагам:

 • багатофункціональність;
 • відсутність грубих швів;
 • відсутність бирок - вся інформація друкується на внутрішній стороні виробу;
 • рівномірному розподілу статичної електрики по тілу, повітро- та вологонепроникності (для спеціального спортивного одягу);
 • непомітності під одягом, відсутність слідів від швів на шкірі (для білизни).

Компанія Sewing Equipment Center - офіційний представник компанії H&H, яка виробляє обладнання для герметизації швів та безшовного з'єднання матеріалів.

Устаткування для проклеювання бавовняних тканин

Для виготовлення безшовного одягу застосовуються різні матеріали, переважно штучні та синтетичні полімерні. Компанія H&H випускає нове покоління безперервно працюючих ультразвукових зварювальних машин для різних текстильних матеріалів, у тому числі бавовни. Широкий вибір інноваційного обладнання вирішує всі потреби сучасних швейних виробництв у виготовленні безшовного одягу.

Компанією були створені нові можливості для прокладання надійного та якісного шва при з'єднанні бавовняних тканин. А завдяки диференційованій подачі матеріалу створюється еластичний гладкий шов. Залежно від типу обладнання, матеріал може бути з'єднаний:

 • ультразвуковим зварюванням;
 • спеціальними клейовими стрічками;

Для герметизації швів також використовуються спеціальні стрічки, які розігрівають потоком гарячого повітря і притискають роликом до шва, зварюючи її з покриттям тканини.

Управління машинами для безшовного з'єднання здійснюється за допомогою сенсорного екрана. Весь хід роботи можна розробляти та зберігати у вигляді параметрів процесу, виставляючи температуру, тиск та швидкість зварювання.

Переваги використання безшовних технологій

Заміна ниткових швів зварюванням, дозволяє усунути ряд недоліків та отримати додаткові переваги текстильних виробів:

 • Відсутність проколів - немає порушення водонепроникності матеріалу та відсутня міграція утеплювача через шов.
 • Більш висока продуктивність за рахунок поєднання кількох операцій.
 • Термічна та клейова обробка краю є серйозним плюсом, що важливо для сипких та трикотажних тканин.
 • Сучасний, привабливий, конкурентний зовнішній вигляд виробу.

Компанія Sewing Equipment Center постійно тримає руку на пульсі світових технологічних інновацій у швейній галузі. Ми постачаємо нашим клієнтам індивідуальні рішення, враховуючи всі вимоги виробництва та сучасні тенденції. Надішліть запит нашому менеджеру і ми підберемо необхідне обладнання для безшовного з'єднання тканин та герметизації швів для Вашого виробництва.

Комплектуючі
UA RU